Kėdainių poliklinikos ir rajono ambulatorijų pacientai gali džiaugtis gerokai kokybiškesnėmis sveikatos priežiūros paslaugomis

VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) siekia, kad  Kėdainių rajono žmonėms būtų suteiktos kokybiškos sveikatos priežiūros paslaugos. Minėta įstaiga vykdo projektą, kurio teigiamus rezultatus gali įvertinti kiekvienas Kėdainių rajono gyventojas besilankantis poliklinikoje ar kaimo ambulatorijoje. Projektą ,,Kėdainių rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų kompetencijos tobulinimas teikiamoms paslaugoms gerinti“  įgyvendinti padeda Europos Sąjungos Socialinis fondas. Šiam projektui Europos Sąjunga skiria didžiąją dalį lėšų.

Projekto dalyviai, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, įgyja ne tik teorines žinias (vadybos, personalo valdymo, pacientų aptarnavimo), bet ir  praktiškai tobulina profesinius įgūdžius (vidaus ligų diagnostikos, traumų bei ūmių sveikatos sutrikimų gydymo, pagalbos teikimo), mokosi naudotis medicinos įstaigų specialiąja informacinių technologijų programa. ,,Įgytos žinios skatina asmeninę iniciatyvą dirbti atsakingiau ir būti jautresniems pacientui“ – taip teigia ir gydytojai, ir slaugytojai, dalyvaujantys šiame projekte.

Projektas naudingas ir projekto dalyviams, ir visiems Kėdainių rajono sveikatos priežiūros įstaigų pacientams. Jau dabar galime džiaugtis profesionalesnėmis gydytojų konsultacijomis bei sveikatos priežiūros personalo maloniu  aptarnavimu. Juk pacientas – ne tik ligonis, bet ir žmogus, kuriam vienodai reikia ir priežiūros, ir gero žodžio.

Daugiau informacijos: [email protected]