GERBIAMI  SVETAINĖS  LANKYTOJAI,

Siekiame glaudaus ir kokybiško bendradarbiavimo su Jumis. Norime žinoti Jūsų nuomonę apie įstaigoje teikiamas paslaugas. Mums svarbios Jūsų problemos, iškylančios lankantis mūsų įstaigoje. Klauskite, mes pasirengę operatyviai atsakyti į Jūsų  klausimus ir pasinaudoti Jūsų pasiūlymais  paslaugų kokybei ir darbo organizavimui gerinti.

Klausimus pateikite adresu [email protected]

Klausimas:

Noriu profilaktiškai pasitikrinti sveikatą dėl darbo, kur turėčiau kreiptis?

Atsakymas:

Pacientai profilaktiniam sveikatos tikrinimui registruojami VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro suaugusiųjų registratūroje darbo dienomis nuo 7.00 iki 17.00 val. arba tel. (8 347) 614 34; (8 347) 613 34; (8 347) 613 14; 8 612 040 39.

Pacientas, kuris registruojasi telefonu, registratūros darbuotojui nurodo atvykimo pas gydytoją priežastį, savo vardą, pavardę ir gimimo datą.

Pacientai, atvykę į vietą, privalo eilių valdymo įrenginyje pasirinkti apsilankymo tikslą: paspausti 2-tą langelį, po to – profilaktinis tikrinimas.

Pasirinkus norimą paslaugą ir paspaudus nurodytą langelį, jums bus atspausdintas eilės numeris.

Maloniai prašome prisėsti šalia registratūros ir stebėti, kada ekranuose išvysite savo registracijos numerį. Pamatę savo eilės numerį, prieikite prie to registratūros langelio ir išdėstykite savo apsilankymo tikslą. Būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą

Paslaugos teikiamos:

  • Draustiems privalomuoju sveikatos draudimu VšĮ Kėdainių PSPC pacientams ir kitų įstaigų pacientams;
  • VšĮ Kėdainių PSPC pacientams nedraustiems privalomuoju sveikatos draudimu;
  • Įmonėms ir organizacijoms, norinčioms patikrinti savo darbuotojų sveikatą.

Klausimas:

Ar ilgai tektų laukti vairuotojų sveikatos patikrinimui?

Atsakymas:

Vairuotojų sveikatos tikrinimui eilių nėra!

VšĮ Kėdainių PSPC vairuotojų sveikatos tikrinimo komisija dirba 31A ir 32 kabinetuose, darbo laikas – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 10.00 val. (Kėdainių PSPC, Budrio g. 5, Kėdainiai).

Rajono gyventojų patogumui, atvykstantiems į vairuotojų komisiją, nebereikia eiti į kitame pastate esantį Psichikos sveikatos skyrių – gydytojo psichiatro konsultacijos teikiamos vietoje, šalia registratūros esančiame 32 kab.

Iš anksto užsiregistruoti vairuotojų komisijai galima registratūros telefono numeriais: (8 347) 61434, (8 347) 61334, (8 347) 61314, 8 612 04039 arba atvykus į registratūrą.

Siekiant didinti pirminės sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą, suteikiame galimybę registruotis vairuotojų sveikatos tikrinimui ir internetu: https://ipr.esveikata.lt Paspaudus šią nuorodą, reikėtų ieškoti paslaugos  – profilaktinis sveikatos tikrinimas pas bendrosios praktikos slaugytoją Elyną Sabaliauskienę. Vizito tipas – profilaktinis tikrinimas.

Primename, kad negalint atvykti konsultacijai, prašome ją atšaukti ir laisvą vietą suteikti kitam pacientui, kuriam reikia šios paslaugos.

Vairuotojų sveikatos tikrinimo paslaugos kaina apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu visų kategorijų vairuotojams – 26,30 Eur.

Vairuotojų sveikatos tikrinimo tikslas – nustatyti, ar dėl sveikatos būklės tikrinamas asmuo gali vairuoti atitinkamos kategorijos mechanines transporto priemones.

Atvykstant į vairuotojų komisiją, prašome turėti užpildytą ,,Vairuotojo garbės deklaraciją“. Šios deklaracijos esmė – vairuotojas savo sveikatos būklę įvertina pats, o sveikatai pablogėjus privalo kreiptis į gydytoją.

Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma gali būti išduodama asmenims, ne daugiau kaip vienais metais jaunesniems nei nustatytas amžius, nuo kurio leidžiama vairuoti tos kategorijos transporto priemonę.

Vairuotojai ir kandidatai į vairuotojus, prisirašę Kėdainių PSPC, metų laikotarpyje turi būti apžiūrėti šeimos (vaikai iki 18 metų – vaikų ligų) gydytojo.

Vairuotojai, prisirašę kitose gydymo įstaigose, bet norintieji tikrintis sveikatą VšĮ Kėdainių PSPC, privalo turėti šeimos/vaikų ligų gydytojo paruoštą ,,Medicinos dokumentų išrašą/siuntimą”.

Jei apžiūros metu nustatoma, jog jūsų sveikatos būklė tinka vairavimui – pažymą gaunate iš karto (tiek popierinį, tiek elektroninį variantą). ​

Pagal naująją vairuotojų sveikatos tikrinimo tvarką, tikrintis sveikatą kas 10 metų privalo iki 55 metų amžiaus vairuotojai, 56-69 metų – kartą per 5 metus, 70-79 metų – kartą per 2 metus, o 80 metų ir vyresni vairuotojai – kartą per metus.

Individualiais atvejais apie tinkamumą vairuoti sprendžia Vairuotojų sveikatos tikrinimo komisija.

Primename, kad dėl privalomojo pirmosios pagalbos mokymo paslaugos, daugiau informacijos ir registracija galima telefonu: 8 612 04025 (Sveikatos mokymo kabinetas Nr. 57).