11. Pacientų padėkos ir atsiliepimai

AČIŪ – geriausia padėka mūsų įstaigos darbuotojams!

Įstaigoje dirbantiems padėkoti galite: [email protected]

 

,,Džiaugamės, kad turime Lančiūnavos ambulatoriją, džiaugiamės labai rūpestinga šeimos gydytoja Jolantai Lukošienei, labai nuoširdžia slaugytoja Alma Grušauskiene ir visada besišypsančiomis ir pasiruošusiomis padėti slaugutėmis Jolanta ir Dovile. AČIŪ JUMS.”

L. G. Smolskai

 

,,Nuoširdžiai noriu padėkoti mūsų naujai gydytojai Gabrielei Smailei. Pirmiausia – trumpa istorija. Kai anapilin išėjo mano gydytoja, mano apylinkei buvo paskirta jauna, naujoji gydytoja. Pirmąkart ėjau pas ją su nedrąsumu. Galvojau kaip ir kas. Bet tik pravėrus duris, mane pasitiko su šypsena. Sako: noriu susipažinti. Man buvo taip netikėta, taip malonu. Tikrai ta šiluma, sklidusi iš gydytojos – buvo kažkas tokio. Labai džiaugiuosi, kad net paskambinus bet kuriuo metu gaunu iš jos patarimus, kurių man reikia. Tikiuosi, pikti senjorai jos nepakeis. Ačiū labai, kad pasirinkote būtent Kėdainių PSPC.”

Pagarbiai, Antanas Jurgaitis

 

,,Dėkoju Josvainių ambulatorijos darbuotojai Irmai Maziliauskienei už suteiktą informaciją dėl žmogaus slaugos.”
Edita Mikalauskaitė

 

,,Širdingai ačiū Josvainių ambulatorijos personalui už paslaugas. Tegul Jums Dievas suteikia stiprybės ir kantrybės, o labiausiai sveikatos mus gydant ir padedant mums dėl mūsų problemų. Ačiū!”

Marijona ir Petras Brigiai

 

,,Josvainių ambulatorijos darbuotojams! Ačiū už nuoširdų, kompetentingą aptarnavimą, suteiktas paslaugas. Ilgiausių metų ir sveikatos Jums.” R. K.

 

Dėkojame šeimos gydytojai Erikai Rudelienei ir gydytojui chirurgui Andriui Chmeliauskui už kompetentingą, nuoširdų ir itin tikslų diagnozės nustatymą, malonų aptarnavimą.

Ačiū Jums, ilgiausių metų ir sveikatos.“

Pagarbiai,

Juozas Trumpickas

 

,,Psichikos dienos stacionare buvau nebe pirmą kartą ir tikrai nuoširdžiai galiu pasakyti, kad kuo toliau, tuo paslaugos darosi kokybiškesnės, platesnio spektro ir padeda daug stipriau.

Čia visada įgaunu naujų žinių apie psichikos sveikatą, jos gerinimą bei priežiūrą. Taip pat susipažįstu su naujais žmonėmis, kas irgi padeda eiti sveikimo keliu.

Esu dėkinga visiems darbuotojams už kantrybę, išmonę, kompetenciją ir ryžtą dirbti su nematomomis ligomis – psichikos ligomis.

Tokie dienos stacionarai ne tik gelbėja sergančius nuo savistigmos, bet plečia žmonių akiratį.

AČIŪ VISAI KOMANDAI!“

Modesta P.

 

,,Esu dėkinga Lančiūnavos ambulatorijos šeimos gydytojai Jolantai Lukošienei už visapusišką, nuoširdų darbą, greitą priėmimą. Gerai, kad nereikia laukti atsidūrus bėdoje.”

Romutė Šeškienė